Гол Кокоріна приніс 'Зеніту' перемогу над 'Славією'

гол кокоріна приніс «зеніту» перемогу над «славією»

матчі другого туру групового етапу Ліги Європи пітерський ‘Зеніт’ приймав на своєму полі празьку ‘Славію’. На старті єврокубка чеська команда зуміла набрати три очки в матчі з ‘Бордо’ (1: 0), а ось ‘Зеніт’ на виїзді зіграв внічию з ‘Копенгагеном’ (1: 1).

Цікаво, але аутсайдер зустрічі - ‘Славія’ - виглядав куди краще свого суперника. Пражани з перших хвилин гри почали чинити тиск на оборонні редути ‘Зеніту’, проте до певного часу особливо небезпечних моментів біля воріт підопічних Семака не було. Лише на екваторі тайму відразу кілька епізодів на свій рахунок записав півзахисник ‘Славії’ Стох. Спершу словак зважився на удар з кута штрафного - Луньов не ризикуючи перевів ігровий снаряд на кутовий -, а через кілька хвилин Стох вже потрапив в каркас воріт петербуржців.

У кінцівці першого тайму ‘Славія’ мала ще один непоганий момент для взяття воріт: Матоушек отримав передачу від все того ж Стоха і вистрілив з-за меж штрафного - Луньов врятував ‘Зеніт’, відбивши загрозу від своїх володінь. Пітерці ж, на подив багатьох, навіть жодного разу за весь тайм не пробили в площину воріт Колара. На перерву команди пішли за рівного рахунку - 0: 0.

Але, на жаль для всіх російських уболівальників, у другій половині зустрічі ‘Зеніт’ не зумів належним чином змінити малюнок гри: ‘червоно-білі’ продовжили створювати момент за моментом біля воріт новоспеченого основного голкіпера збірної Росії. На старті другої тайму Луньова знову турбував Стох, але 99-й зумів в стрибку перевів м’яч на кутовий після удару вінгера ‘Славії’ з дальньої дистанції. Потім з лінії штрафного пробивав Гушбауер - результат той же, Луньов врятував свою команду.

Однак ‘Зеніт’, всупереч стільком ударам ‘Славії’ - нехай і з-за меж штрафного - реалізував свій перший же момент в кінцівці зустрічі. Після втрати м’яч опинився у Паредеса, і аргентинець вивів Кокоріна на рандеву з голкіпером - форвард збірної Росії низом покотив сферу в дальній кут, 1: 0!

Гості мали шанс зрівняти рахунок перед самим фінальним свистком, але голкіпер ‘Зеніту’ сказав вагоме ‘ні’: після подачі головою бив центральний захисник Нгадеу, але Луньов врятував свою команду, витягнувши м’яч з-під поперечини.

Підсумок - дуже складне перемога над ‘Славією’ з рахунком 1: 0. Три очки, звичайно, в скарбничці ‘синьо-біло-блакитних’, але так грати команді рівня ‘Зеніту’ негоже, особливо у себе вдома. Тепер пітерців чекають спарені ігри з французьким ‘Бордо’, а чехи зустрінуться з данським ‘Копенгагеном’.