Ігнашевич стане тренером молодіжної команди ЦСКА

ігнашевич стане тренером молодіжної команди цска

Всього за футбольну кар’єру 39-річний колишній захисник російської збірної виграв 21 трофей, 18 з них - в складі армійців.

Ветеран московського ЦСКА Сергій Ігнашевич, який нещодавно оголосив про завершення ігрової кар’єри, буде тренувати молодіжну команду армійців.

- Я стану тренером другої команди ЦСКА, сподіваюся, післязавтра відбудеться вже перше тренування, - розповів 39-річний Ігнашевич на зустрічі футболістів ЦСКА з уболівальниками на ‘ВЕБ-Арені’.

Крім того, Ігнашевич подякував фанатам за підтримку протягом всієї кар’єри і адресував слова подяки президенту ЦСКА Євгену Гінеру і спортивному директору клубу Роману Бабаєву.

Нагадаємо, Ігнашевич ставав шестиразовим чемпіоном країни і семиразовим володарем Кубка Росії. З московським ЦСКА захисник вигравав Кубок УЄФА. У 2008 році Ігнашевич в складі збірної Росії завоював бронзові медалі чемпіонату Європи. Всього в скарбничці гравця 21 трофей, з яких 18 він добув в складі армійців.