НХЛ 'Кубок Стенлі' Піттсбург Пінгвінз - Нью-Йорк Айлендерс 1-ий раунд 3-тя ігра.14 квітня 2019год

Піттсбург в серії з Нью-Йорком програв вже дві гри і це дуже дивно так-як Піттсбург є фаворитом в цій парі.

У другій половині першого тайму на 13 хвилині нападник Піттсбург Гарретт Вілсон

нхл

За допомогою Маркуса Петтерссон і Джастіна Шульца відкриває рахунок в матчі 1: 0, але вже менше ніж через хвилину нападник Нью-Йорка Джордан Еберле

нхл

За допомогою Метью Барзаля і Району палиць зрівнюють рахунок 1: 1 і вже через хвилину нападник Айлендерс Брок Нельсон

нхл

За допомогою Тома Кюнхакль виводять Нью-Йорк вперед 1: 2

Другий період забитими шайбами ​​команди не порадували, а ось в третьому на 11-ій хвилині відрізняється Лео Комаров

нхл

За допомогою Антоні Бовійе і Вальтер Філппула доводить перевагу Айлендерс до 2-х шайб 1: 3 і за півтори хвилини до фінальної сирени відрізняється нападник Айлендерс Андерс Лі

нхл

Встановлює остаточний рахунок 1: 4. Нью-Йорк Айлендерс виграють в серії 0: 3 у Піттсбурга мало шансів.