Вікторія Вікторії

Вісім юніорів з Полоцька виступили на Кубку Білорусі з веслування на байдарках і каное. Завдяки успішному виступу в нашому місті з’явилася друга майстер спорту в цьому виді - Вікторія Бубнова.

В одному з головних турнірів сезону брали участь майже всі найсильніші веслярі Білорусі. У тому числі і представники національної збірної, які напередодні захищали прапор нашої країни на чемпіонаті світу в Чехії. Майже в повному складі виступили молодіжна і юніорська збірні. В рядах яких на старт виходили призери дорослого, молодіжного та юніорських чемпіонатів світу.

вікторія вікторії

Вісім веслярів з Полоцька в складі збірної Вітебської області взяли участь у представницькому турнірі. Марія Коваленко і Анастасія Вишневська на байдарці на дистанції 500 метрів стали призерами змагань в складі квартету Вітебської області, поступившись лише соті частки секунди екіпажам юніорської та молодіжної збірних. Вікторія Бубнова в парі з Марією Коваленко також на байдарці зайняли 4-е місце серед двійок на дистанції 1000 метрів, виконавши норматив майстра спорту Республіки Білорусь. Про надзвичайно високу конкуренцію в цій дисципліні свідчить той факт, що в кожному екіпажі, які випередили в фінальному заїзді юні полочанка, сидів мінімум один призер чемпіонату світу або Європи. Вікторія вперше брала участь в змаганнях дорослих майстрів. І щоб виконати норматив майстра спорту, їй з Марією довелося обійти на дистанції п’ять майстрів спорту міжнародного класу.

Полоцькі юніори вийшли на старт і в стайєрських заїздах на 5000 метрів. Слід зазначити тринадцяте місце Антона Лубчёнка. Який серед 54 каноїстів не загубився у дорослому товаристві на наддовгих дистанції і показав дуже гідний результат. Настя Вишневська і Вікторія Бубнова в аналогічному заїзді на байдарках потрапили в десятку кращих. За підсумками змагань 2017 року на тренерській раді Республіки Білорусь прийнято рішення, що майстер спорту з Полоцька Марія Коваленко буде наступний сезон тренуватися в складі національної збірної Білорусі.